SEMA KALIP

Sema Kalıp 1997 yılında plastik enjeksiyon kalıpları üretmek üzere kurulmuş olup o tarihten günümüze kadar otomotiv, beyaz eşya, plastik, elektronik ve medikal başta olmak üzere bir çok sektörde faaliyet göstermiş ve başarılı kalıp çalışmalarına imza atmıştır.

Kalıp konusuna profesyonel anlamda yaklaşan Sema Kalıp sadece kalıp departmanında, Proje, Tasarım, CAD-CAM, EDM, Ar-Ge ve Üretim bölümleri başta olmak üzere toplamda 120 profesyoneli çalıştırmaktadır.

Sema Kalıp olarak plastik ürün içeren tüm sektörlere hitap etmekteyiz. Bünyemizde bulundurduğumuz 20’yi aşkın CNC İşleme Merkezi ve Tel Erezyon Makineleri ile 20 yılı aşkın tecrübeye sahip profesyonel ekip sayesinde en karmaşık, en hassas kalıplarınızı dahi en kısa sürede, en yüksek kalitede ve en uygun fiyatlarla üretebilme kapasitesine sahibiz.

Sema Kalıp olarak 70 ton ağırlığa kadar kalıp taleplerinizi karşılayabilmekteyiz.

Sema Kalıp ürettiği kalıpların baskı denemelerini de kendi bünyesinde müşteri gözetiminde yapmakta olup, siparişi verilen kalıplar her aşamada Kalite ekipleri tarafından denetlenmekte, bu sayede % 100 müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.